Yararlı Linkler

TV Kanalı

SAT-7 TÜRK, yayın yaptığı bölgelerde yaşayan Hristiyan nüfusun inançları hakkında bilgilendirilmesi, ortak bir dil ve anlayışla kendilerini ifade edebilmesi hedefiyle faaliyet yürütür.

Kutsal Kitap ve Hristiyanlık ile ilgili basılı tüm yayınları Kitab-ı Mukaddes Şirketi’nden temin edebilirsiniz.

Türkiye’deki en büyük Hristiyanlık bilgi platformu. Hristiyanlık hakkında sorularınız varsa veya ücretsiz İncil isterseniz bu web siteyi inceleyebilirsiniz.

 

Shema Media Group ve Kanal Hayat ortaklığında yürütülen Hristiyan gençlik Youtube kanalıdır.

 

Radio Shema’nın diğer bir misyonu ise renkliliğin, çok sesliliğin, farklı inanç ve düşüncelerin savunucusu olmaktır. Her yaş gurubundan, her kesimden insanın dinlemekten zevk aldığı Radio Shema, sizin yaşamınızda da bir fark yaratacaktır.

 

Ücretsiz Sesli Kitapların ve Podcastlerin yer aldığı harika bir telefon uygulaması. Tamamen ücretsiz olan bu uygulamayı hemen indirip sesli kitapları dinlemeye başlayabilirsiniz.

 

RadyoMaranata.com bir internet radyosudur. Hristiyan inancına mensup dinleyicilerin yanı sıra Hristiyan inancını merak edenlerin de zevkle takip edeceği zengin bir dinleyici kitlesine hitap eder.

 

Kutsal Kitap (Tevrat, Zebur ve İncil) bölümlerinin tamamını ücretsiz okuyabilirsiniz. Eğer Kutsal Kitap’da belirli bir bölüm veya ayet üzerine çalışma yapıyorsanız okuduğunuz bölümlerin çevirilerini Türkçe, İngilizce, İbranice, Grekçe ve Latince dillerindeki çeviriler ile karşılaştırabilirsiniz.

 

Kanal Hayat Televizyonu 15 Mart 2007 tarihinde yayın hayatına başlamış olup, dinsel içerikli (Hristiyan) bir kanaldır.

 

Hardal Tanesi Pastör Vahan İSAOĞLU sunumu ile, hikayeler anlatan, şarkılar çalan, biraz felsefe biraz bilim biraz sanat biraz her şey ama aslında Tanrı’dan bahseden bir youtube kanalı!

www.www.uyanisgencligi.com

Anasayfa » Sesli Kitap Uygulaması Tanıtımı

Sesli Kitap Uygulaması Tanıtımı

475 kez okundu.
Türkiye’nin yeni nesil ücretsiz sesli kitap uygulaması yayın hayatına başladı.

Bugünlerde birçok uygulama hayatımızın her alanında etkili olmaya devam ediyor. Son zamanlarda ‘KitapDinler’ adlı uygulama kitapseverlere ücretsiz hizmet sağlıyor. Uygulama içerisinde birçok Hristiyan yazarın kitabına ve dünyaca ünlü klasiklerin yer aldığı harika bir uygulama olarak kullanıcılarına sesli kitap ve podcastleri dinlemeye imkan sağlıyor.

Hiçbir verinizi paylaşmadan, kayıt ve üyelik yapmadan tamamen ücretsiz kullanabilirsiniz!

Sadece dinleyerek kitap okumak ister misiniz? “Kitap Dinler”de gözlerinizi yormadan kitaplar arasında dolaşın, dinleyin, öğrenin! Onlarca ve yüzlerce kitap şimdi sizin kulaklarınız aracılığı ile zihninize ve yüreğinize ulaşabiliyor.

Şimdi Uygulama marketinize giderek ‘KİTAPDİNLER’ uygulamasını hemen indirebilirsiniz.

Apple Telefon ve Tabletler İçin: https://apps.apple.com/us/app/kitapdinler/id1559060856
Android Telefon ve Tabletler İçin: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.kitapdinler.kitapdinler&hl=tr&gl=TR

Kitap Dinler Web Sitesi: kitapdinler.com

Bir yanıt yazın